Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca Autobusu- Belgia-praca Od Zaraz

Kierowca Autobusu- Belgia-praca Od Zaraz

 PDF
Telefon: +48577901099

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kierowca Autobusu- Belgia-praca Od Zaraz

Miasto/a:
 Myszków i powiat
Kierowca autobusu- Belgia-praca od zaraz

Masz prawo jazdy kategorii D, szukasz nowych wyzwań?
Mamy dla Ciebie propozycję pracy w nowoczesnej firmie transportowej w Belgii
Oferujemy:
· atrakcyjne wynagrodzenie
· zatrudnienie na warunkach belgijskich
· ubezpieczenie zdrowotne
· opiekę polskiego koordynatora
Zakres obowiązków:
· Praca w firmie przewozowej
· transport osób (autokary różnej wielkości)
Wymagania:
· Doświadczenie w zawodzie
· Prawo jazdy kat. D
· Komunikatywna znajomość angielskiego
Klaver pomoże Ci w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas !
Dominika +48 570 901 033
Oliwia +48 577 901 099
Kamila +48 570 901 414
Klaver Sp. z o.o., ul. N.M.P 28/21, 42-221 Częstochowa, Certyfikat KRAZ 18450