Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Produkcja Wyrobów Czekoladowych – Niemcy, Gotha

Produkcja Wyrobów Czekoladowych – Niemcy, Gotha

 PDF
Telefon: +48 570 901 088, +48 570 901 414

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Produkcja Wyrobów Czekoladowych – Niemcy
   Gotha

 WWW

Miasto/a:
 Cieszyn i powiat
 Częstochowa i powiat
 Dąbrowa Górnicza
praca w w Holandii

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Zadzwoń do nas!
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!
Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych.

Zakres obowiązków:
- produkcja wyrobów czekoladowych
- praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje:
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- transport do/z pracy
- wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:

Kamila tel: +48 570 901 414
Oliwia tel. +48 570 901 088
Dominika tel: +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450) www.klaverteam.com