Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Pomoc W Kuchni W Przedszkolu W Niemczech

Praca Pomoc W Kuchni W Przedszkolu W Niemczech

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   Niemcy
   kuchnia

Miasto/a:
 Będzin i powiat
praca stała na umowę

Agencja Pośrednictwa Pracy Centrum Kariery sp. z o.o. (nr KRAZ 20992) poszukuje pomocnika kuchni do pracy w Niemczech (Erfurt).

Wymagania:
- doświadczeniem w pracy w kuchni,
- znajomość języka niemieckiego – zdolność rozumienia poleceń,
- zaangażowanie w pracę.

Zakres obowiązków:
- działalność pomocnicza w kuchni w przedszkolu,
- przygotowywanie potraw,
- sprzątanie kuchni.

Praca jednozmianowa - od poniedziałku do piątku (30h/tyg.).
Stawka – 12 EUR/h.
Książeczka zdrowia - mile widziana.

Kontakt:
karina.kaniewska@centrumkariery.eu
tel. +48 535 008 230

KRAZ 20992
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kariery Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000611479, NIP: 6572922577, REGON: 364126390. Pełny obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/centrumkariery/about