Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Key Account Manager

Key Account Manager

Key Account Manager - Śląsk

Tytuł stanowiska: Key Account Manager
Lokalizacja: Śląsk (centrala w Świętochłowicach)
Praca od poniedziałku do piątku.

Zadania:
1) Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów:
-analiza rynku pod kątem potencjalnych możliwości współpracy
-przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
-prowadzenie negocjacji cenowych
-koordynacja projektów sprzedażowych
2) Przygotowywanie oraz udział w targach branżowych
3) Przygotowywanie raportów oraz zestawień
4) Zadania Projekt Managera, m.in.:
-rozwijanie i poszerzanie otwartej działalności
-zarządzanie projektami
-kierowanie zespołem pracowników

Wymagania:
-min. 2 lat doświadczenia w obsłudze klienta i kierowaniu zespołem
-prawo jazdy kat. B
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2
-wykształcenie min. średnie (kierunek kształcenia: handlowy lub techniczny)
-znajomość programów ERP (CDN-XL), CRM (DMS), PAKIET OFFICE.
-znajomość technik sprzedaży, negocjacji i zarządzania projektami
-umiejętność komunikacji oraz budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientem

Oferujemy: ubezpieczenie grupowe + pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach + możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów

Warunki zatrudnienia: UoP

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), poprzez link: https://selekt.traffit.com/public/an/U0RvPQ==

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 534 742 847, paulina.pfeifer@selekt.info

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Key Account Manager

Miasto/a:
 Bytom
 Chorzów
 Świętochłowice

Podziel się