Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dermokonsultant/ka

Dermokonsultant/ka

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Dermokonsultant/ka

Miasto/a:
 Katowice

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Dermokonsultant/ka

Miejsce pracy: Katowice
Numer ref. DER/014/PPŁ

Zadania:

• Doradzanie klientom aptek w zakresie wyboru dermokosmetyków
• Informowanie klientów aptek o właściwościach promowanych dermokosmetyków
• Rozdawanie materiałów informacyjnych i reklamowych otrzymanych od firmy
• Dbanie o wygląd półki, uzupełnianie brakujących produktów
• Rozliczanie i raportowanie o przebiegu i realizacji sprzedaży - raport comiesięczny
• Przeprowadzanie szkoleń dotyczących wiedzy o dermokosmetykach

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta - warunek konieczny
• Ogólna wiedza z zakresu dermokosmetyków - warunek konieczny
• Wykształcenie minimum średnie, kierunkowe: kosmetologia, farmacja; studium kosmetyczne - mile widziane
• Otwartość i komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych oraz w weekendy

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Szkolenia produktowe
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawę + premię)
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie
• Pracę w dynamicznym, zmotywowanym zespole
• Dostęp do benefitów pozapłacowych (kartę sportową, opiekę medyczną)

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy stałej