Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Tagi

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji

 PDF
Telefon: 602 429 357, 889 714 570

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   pracownik produkcji
   produkcja
   praca fizyczna

Miasto/a:
 Tychy
pracownik produkcji

Firma KB Outsourcing - to Agencja Pracy z doświadczeniem oraz o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

pracownik produkcji,

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

Praca przy linii produkcyjnej,
Obsługa urządzeń produkcyjnych,
Praca z instrukcja stanowiskową.
Praca również dla osób niepełnosprawnych

Wymagania:

Chęci do pracy,
Dyspozycyjność - system zmianowy,
Książeczkowa sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
Możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład,
Stałe wynagrodzenie, składające się z podstawy + premia,
Możliwość pracy na nadgodziny dodatkowo płatne,
Opiekę koordynatora
Szkolenia stanowiskowe,
System premiowy,
Dodatkowe bonusy,

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 889 714 570 lub 602 429 357 lub przesłania swojego CV w celu skontaktowania się z Państwem na adres: rekrutacja@kboutsourcing.pl..

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KB Outsourcing Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Podziel się