Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk - Elektromonter

Elektryk - Elektromonter

 PDF
Telefon: 602327592

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk - Elektromonter

Miasto/a:
 Częstochowa i powiat
 Dąbrowa Górnicza
 Katowice
Zatrudnimy elektryków i elektromonterów

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:
•elektryczna instalacja, optymalizacja maszyn przemysłowych i urządzeń
•montaż tras kablowych, szaf i rozdzielnic elektrycznych
•uruchamianie, testowanie maszyn i urządzeń
•praca na obiektach przemysłowych
•możliwe delegacje na terenie Europy

Wymagania:
•uprawnienia SEP
•doświadczenie zawodowe w przemyśle, montażu maszyn lub utrzymaniu ruchu
•umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
•znajomość języka niemieckiego / angielski będzie dodatkowym atutem
•dyspozycyjność
•mile widziane uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych
•mile widziane jednak niekonieczne jest doświadczenie w automatyce przemysłowej

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
•pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe
•zakwaterowanie, odzież – po stronie pracodawcy

Aplikację można składać pod adresem: e.wieczorek@wkgroup.org

Podziel się