Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia !!! P R A C A !!! Dla Kierowców Z Prawem Jazdy Kat. B

!!! P R A C A !!! Dla Kierowców Z Prawem Jazdy Kat. B

 PDF
Telefon: +48 888 888 170, +48 502 404 644

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   kierowca
   kat b

 WWW

Miasto/a:
 Zabrze
Szukamy do pracy kierowców z prawem jazdy kat. B

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- przewóz towarów na trasach międzynarodowych w szczególności: Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Czechy
- nadzorowanie prawidłowości czynności ładunkowych,
- właściwe rozmieszczenie ładunku na pojeździe,
- dopilnowanie i dostarczenie do firmy dokumentacji wykonanych transportów.

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości dokumentów CMR
- prawa jazdy kat. B (sam. dostawczy typu bus 10 ep)
- odpowiedzialności, zaangażowania, samodyscypliny oraz aktywnej postawy w pracy,
- znajomości przepisów prawa o ruchu drogowym.
- znajomość angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- DOŚWIADCZENIA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Oferujemy:
- zarobki od 4000zł -6000zł brutto
- system pracy 3/1 lub 4/1
- stabilną pracę
- telefon firmowy i nawigacja
- praca od zaraz
- praca na aucie Renault Master

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na maila biuro@soris.pl

  • Renault Master Plandeka SORIS
« Poprzednie | Następne »