Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Inwentaryzacja W Dniu 23.10 Lub Wykładanie Towaru (praca Stała) W Bieruniu

Inwentaryzacja W Dniu 23.10 Lub Wykładanie Towaru (praca Stała) W Bieruniu

 PDF
Telefon: 727405040

Tagi:   Inwentaryzacja W Dniu 23.10 Lub Wykładanie Towaru (praca Stała) W Bieruniu

Miasto/a:
 Bieruń i powiat
Wymagana pełnoletność oraz ukończone 18 lat

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
1) WYKŁADANIE TOWARU
2) INWENTARYZACJA w dniu 23.10.2018 (wtorek)

Lokalizacja: Bieruń

Zakres obowiązków:

-Wykładanie towaru,
-Kontrola terminów przydatności produktów,
-Obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi zasadami,
-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,
-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
-Konkurencyjne wynagrodzenie,
-Elastyczny czas pracy,
-Pracę w młodym zespole,
-Możliwość zdobycia doświadczenia,
-Bezpłatne szkolenia,
-160h miesięcznie!

Wymagania:

-Ukończone 18lat,
-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
-Komunikatywność i kultura osobista,
-Schludny wygląd,
-Pozytywne nastawienie,
-Status ucznia/studenta mile widziany.

Aplikuj wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer telefonu: 727-405-040

WYKŁADANIE TOWARU: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/wykladanie-towaru/11360-32230-25-sm1-1787.html

INWENTARYZACJA: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/inwentaryzacja/11358-32217-25-sm1-1787.html

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na