Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Magazynier Z Uprawnieniami Na Wózki Widłowe! Zadzwoń!

Magazynier Z Uprawnieniami Na Wózki Widłowe! Zadzwoń!

 PDF
Telefon: 726777868

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   oferty
   zatrudnię
   magazynier
   magazyn
   praca fizyczna
   Żywiec
   produkcja
   od zaraz

Miasto/a:
 Żywiec i powiat
Praca w Żywcu od zaraz!

APT NR 396 W KRAZ.

Poszukujemy osób chętnych od zaraz do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE
(Żywiec ul.Ks.Słonki)

Obowiązki:
- Rozładunek towaru,
- Załadunek towaru,
- Obsługa wózka wizdłowego.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
- Chęć do pracy,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
- Atrakcyjne stawki godzinowe,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Praca w młodym zespole,
- Możliwość zdobycia doświadczenia.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 726 777 868

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Magazynier-z-uprawnieniami-na-wozki-widlowe-Produkcja-w-Zywcu-/10433-29216-25-3ec-1787.html
lub zadzwoń: 726-777-868

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na:

Podziel się