Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji

Praca na produkcji w Rzeczycach koło Gliwic

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Rzeczyce (obok Gliwic)

Zakres obowiązków:

- odbieranie i pakowanie plastikowych elementów w kartony;

- kontrola jakości produktów.

Gwarantujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym);

- pracę w systemie trzyzmianowym poniedziałku do piątku;

- możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia;

- zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

- zdolności manualne;

- dyspozycyjność;

- odpowiedzialne podejście do pracy;

- nastawienie na jakość i efektywność.

 PDF
Telefon: 513 028 724

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
 Rudziniec

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google