Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Promowane

 

Ciekawe linki

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sale Weselne W Restauracji Augustów

Sale Weselne W Restauracji Augustów


 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   sale weselne augustów; imprezy augustów; restauracje augustów; restauracja augustów
   Sale Weselne W Restauracji Augustów


 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Zapraszamy na pyszne obiady, przekąski i desery. W pakiecie naszych usług jest również organizacja przyjęć weselnych, urodzinowych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych, a też firmowych, na przykład konferencji i szkoleń.

Odwiedzając Suwalszczyznę, a w niej jedno z najpiękniejszych miast – Augustów, trzeba koniecznie odwiedzić restaurację Logos, która jest znakomitym przykładem na to, że dobra kuchnia wcale nie musi być kuchnią drogą. Polecamy atrakcyjną kartę dań w skład której wchodzą dania nawiązujące do tradycji polskiej , a oprócz tego litewskiej. Poszukają Państwo u nas wyśmienite dania z ryb, w tym pstrąga w ziołowym maśle , a dodatkowo sandacza zapiekanego w plastrach wędzonego boczku. Polecamy wyuzdane dania na bazie najlepszych serów, a także sycące i smakowite dania mięsne. Nie zabraknie u nas również kuchni jarskiej. Posiadamy wszystko to, czym powinny charakteryzować się najlepsze restauracje, przede wszystkim uroczą salę weselną. Augustów, a dokładniej – malownicze okolice Portu Żeglugi, to miejsce, w którym się znajdujemy.

Zapraszamy na pyszne obiady, przekąski i desery. W pakiecie naszych usług jest również organizacja przyjęć weselnych, urodzinowych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych, a też firmowych, na przykład konferencji i szkoleń. W mojej wszechstronnej restauracji organizujemy również wieczorki taneczne, na których można znakomicie się wybawić.

Kontakt:
Sale weselne w restauracji Augustów
ul. 29 Listopada 9,
16-300 Augustów
Tel.: 48 87 643 74 3
url: http://augustow-restauracja.pl/
e-mail: restauracja@augustow-logos.pl
Sale Weselne W Restauracji Augustów
Sale Weselne W Restauracji Augustów
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 slaskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.