Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Poprawy Płyt Napawanych/ Spawacz

Operator Poprawy Płyt Napawanych/ Spawacz

 PDF
Telefon: 575 100 025

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Operator Poprawy Płyt Napawanych/ Spawacz

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko: Operator poprawy płyt napawanych/ Spawacz

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator poprawy płyt napawanych/ Spawacz

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
• Spawanie metodą TIG (141)
• Wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych
• Walcowanie (prostowanie) na walcarce produkowanych przez firmę płyt napawanych

Od kandydatów oczekujemy:
• Podstawowych uprawnień w metodzie TIG (141)
• Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych)
• Uprawnień do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego (zero)
• Umiejętności obsługi walcarki (nie jest konieczna- dodatkowy atut)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa tymczasowa)
• Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
• Darmowe napoje (kawa, herbata)
• Pracę w renomowanej firmie, która stawia na rozwój pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: +48 575 100 025 oraz o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl