Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Pary Ze Znajomością Języka Obcego

Praca Dla Pary Ze Znajomością Języka Obcego

 PDF
Telefon: +48 575 100 025

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   gastronomia
   sprzątanie
   holandia
   pary

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
Praca dla pary ze znajomością języka obcego! Gastronomia +Sprzątanie (okolice Hagi)

Miejsce pracy:
Nootdorp (koło Hagi)
Możliwość pracy dla pary

Obowiązki:
- praca przy zmywaku w hotelowej restauracji
- pomoc przy kwiatach
- sprzątanie domu właściciela
- wykonywnie prac technicznych

Oferujemy:
- możliwość pracy dla pary ze wspólnym zakwaterowaniem (odpłatnie)
- pracę na dłuższy okres
- opiekę koordynatorów
- pewne godziny pracy i wynagrodzenie

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- motywacja do pracy
- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny: +48 575 100 025