Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Czechowice-dziedzice - Merchandiser Mobilny (praca Dodatkowa)

Czechowice-dziedzice - Merchandiser Mobilny (praca Dodatkowa)

Praca przy wykładaniu towaru w sklepie, elastyczny grafik.

MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser mobilny
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru w sklepie
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód

Oferujemy:
• przeszkolenie
• elastyczny grafik do uzgodnienia (68 godz./m/c)
• możliwość stałej współpracy
• wynagrodzenie 13 zł brutto/h
• pełen zwrot kosztów przejazdu

Tagi:   Czechowice-dziedzice - Merchandiser Mobilny (praca Dodatkowa)

 WWW

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat
 Żywiec i powiat

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google