Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunki, Pielęgniarki Osób Starszych W Niemczech - Najlepsze Wynagrodzenie!

Opiekunki, Pielęgniarki Osób Starszych W Niemczech - Najlepsze Wynagrodzenie!

 PDF
Telefon: 605151827, 669914984

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   opieka nad osobą starszą
   niemcy
   Opiekunki
   Pielęgniarki Osób Starszych W Niemczech - Najlepsze Wynagrodzenie!

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Opiekunki, pielęgniarki osób starszych w Niemczech - Najlepsze wynagrodzenie!

OPIS STANOWISKA

HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to grupa spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania w Polsce i w Niemczech. Wszystkie spółki zajmują się świadczeniem usług z zakresu koordynacji i organizacji kompleksowej opieki domowej nad osobami o ograniczonej samodzielności.

Mając na uwadze dobro naszych podopiecznych, z największą starannością podchodzimy do procesu rekrutacji personelu opiekuńczego. Swoim pracownikom gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia.

Firma HDOmedical/ HDOSeniorenbetreuung prowadzi stały nabór pielęgniarek i opiekunek/nów osób starszych w Niemczech. Posiadamy własne biuro, które gwarantuje wsparcie i opiekę zatrudnionym przez nas pracownikom.

Jesteśmy firma z dużym doświadczeniem i wiele osób dzięki nam znalazło stabilne miejsce pracy.

Zapraszamy do współpracy kandydatów na Opiekunkę/Opiekuna Osób Starszych w Niemczech.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

• Jesteś gotowy/a do wyjazdu do Niemiec na około 2 miesiące

• Masz doświadczenie w opiece

• Posługujesz się językiem niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym

• Mile widziane prawo jazdy kat. B

• Jesteś cierpliwy/a i empatyczny/a

NASZA OFERTA:

• Praca w pełni legalna w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS

• Stawkę miesięczną netto od 1150 € do 1600 €

• Zwrot kosztów podróży 180 €

• Premie świąteczne i noworoczne

• Premie za ciągłość pracy

• Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1

• Gwarantujemy pracę w sprawdzonym miejscu oraz opiekę Koordynatora w Niemczech i w Polsce

• Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (CV + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 605 151 827, 669 914 984.

Kwestionariusz osobowy można wypełnić bezpośrednio pod linkiem:

www.domowaopieka.pl/questionnaire