Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 798 056 274

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA

30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej

mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech

wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc

zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze

przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech

wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca

dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

Kontakt telefoniczny z Justyną Kulpą pod nr: 798 056 274

e- mail: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl