Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Zakupów Z J. Niemieckim, 5 - 6 Tyś. Miesięcznie, Katowice

Specjalista Ds. Zakupów Z J. Niemieckim, 5 - 6 Tyś. Miesięcznie, Katowice

 PDF
Telefon: +48 536 275 320

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   specjalista ds. zakupów
   praca z niemieckim
   praca biurowa
   praca dla handlowca
   dział zakupów
   Specjalista Ds. Zakupów Z J. Niemieckim
   5 - 6 Tyś. Miesięcznie
   Katowice

 WWW

Miasto/a:
 Bytom
 Chorzów
 Katowice
Aplikuj na stanowisko w jednej z wiodących firm handlowych w Europie

Aktualnie, dla naszego klienta - niemieckiej sieci marketów spożywczo-przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

* min. 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów lub handlu,

* wykształcenie wyższe,

* dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),

* doskonałe umiejętności analityczne,

* rozwinięte kompetencje negocjacyjne,

* umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

• aktywne poszukiwanie nowych dostawców oraz alternatywnych źródeł zaopatrzenia,

• rozwój i wprowadzanie nowych produktów,

• komunikacja z zagranicznymi dostawcami produktu,

• wspieranie Kupca w negocjacjach z dostawcami,

• monitorowanie wyników sprzedaży,

• tworzenie i zarządzanie dokumentacją handlową,

• analiza oferty, monitoring rynku, analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych.

Oferta:

* praca w międzynarodowej firmie o ponad 100 letniej tradycji,

* umowa o pracę, pełny etat,

* wynagrodzenie: 5000 - 6500 zł/m-c brutto (do negocjacji),

* możliwość rozwoju oraz szlifowania posiadanych kompetencji,

* pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie),

* miejsce parkingowe obok budynku siedziby,

* przyjazna atmosfera pracy,

* szkolenie wprowadzające.

CV należy wysłać do 11 czerwca 2017 na adres mailowy: rekrutacja@irkl.pl

Osoba do kontaktu: Beata tel. 536 275 320

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest wiodącą na Warmii i Mazurach firmą rekrutacyjno-szkoleniową, która prowadzi projekty edukacyjne oraz kierowane na rynek pracy w Polsce i krajach UE.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.