Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji Bielsko-biała

Pracownik Produkcji Bielsko-biała

 PDF
Telefon: 338221011

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji Bielsko-biała

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat
Pracownik produkcji

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych do przyuczenia.

Główne obowiązki:
1) prace produkcyjne,
2) montaż i pakowanie wykonanych elementów,
3) obsługa maszyn produkcyjnych,

Wymagania:
• chęć do pracy,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i w obsłudze maszyn.
Firma oferuje:
• zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków
• terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
• oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
• oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
• nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Dodatkowe informacje:
• praca w Bielko-Biała,
• 3-zmianowy system pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczonym numerem referencyjnym BSP/32/2017, na adres: cv@staffservice.com.pl

Zachęcamy do rejestrowania się w bazie kandydatów na naszej stronie internetowej. Dzięki dokonaniu rejestracji przy każdej kolejnej rekrutacji na stanowiska wymienione w formularz, będziemy brać pod uwagę Pani/Pana kandydaturę.
Zwiększ swoje szanse na znalezienie odpowiedniej pracy i zarejestruj się już dziś (po kliknięciu w link zostaną Państwo przeniesieni do formularza rejestracyjnego):
www.staffservice.com.pl
Rejestracja zajmie tylko kilka minut.

STAFF Service Sp. z o.o.
Agencja Zatrudnienia (nr licencji 115)

Pracownik Produkcji  Bielsko-biała

Podziel się