Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielęgniarka / Pielęgniarz Praca W Norwegii

Pielęgniarka / Pielęgniarz Praca W Norwegii

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielęgniarka / Pielęgniarz Praca W Norwegii

 WWW

Miasto/a:
 Tychy
 Wodzisław Śl. i powiat
 Zabrze
Pielęgniarka / pielęgniarz praca w Norwegii

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.

Oferujemy:
· Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN).

Minimalną kwotę zarobków gwarantowaną przez pracodawcę: 9200 PLN miesięcznie,
Kurs językowy przed wyjazdem- 8mscy.

Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem,
W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
Kontrakt 27 miesięcy,
Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni,

Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu,
Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:
Obowiązkowe:
Wykształcenie kierunkowe - certyfikowana pielęgniarka lub położna,
Chęć wyjazdu do Norwegii,
Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
Niekaralność.
Mile widziane:
· Prawo jazdy kategorii B,
· Życzliwość w stosunku do innych ludzi.

Obowiązki:
Pomoc medyczna, Opieka,
Przestrzeganie grafiku pracy,
Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położnych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć: CV, Imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma, możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego
z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.
Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917
Adres centrali: Gryfa Pomorskiego 50a/5, Gdynia, 81-572.