Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielęgniarka / Pielgniarz Praca W Norwegii

Pielęgniarka / Pielgniarz Praca W Norwegii

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielęgniarka / Pielgniarz Praca W Norwegii

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
pielęgniarka praca w Norwegii

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.

Nr Licencji: 13917

Oferujemy:

· Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN).

Minimalną kwotę zarobków gwarantowaną przez pracodawcę: 9200 PLN miesięcznie,

Kurs językowy przed wyjazdem- 8mscy.

Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu,

Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem,

W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,

Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,

Kontrakt 27 miesięcy,

Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni,

Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu,

Wyjazd przed wakacjami 2018, szybciej jeśli opanujesz język,

Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:

Obowiązkowe:

Wykształcenie kierunkowe - certyfikowana pielęgniarka lub położna,

Chęć wyjazdu do Norwegii,

Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,

Niekaralność.

Mile widziane:

· Prawo jazdy kategorii B,

· Życzliwość w stosunku do innych ludzi.

Obowiązki:

Pomoc medyczna, Opieka,

Przestrzeganie grafiku pracy,

Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położnych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć: CV, Imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma, możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego

z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917

Adres centrali: Gryfa Pomorskiego 50a/5, Gdynia, 81-572.

Podziel się