Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Konstruktor Unigraphix Nx/ Catia

Konstruktor Unigraphix Nx/ Catia

Konstruktor Unigraphix NX/ CATIA Częstochowa oferta pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Unigraphix NX / CATIA

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

• Projektowanie podzespołów motoryzacyjnych zgodnych z wymaganiami klienta oraz normami przedsiębiorstwa,

• Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,

• Tworzenie dokumentacji projektowej,

• Wprowadzanie modeli do bazy danych, aktualizacja danych,

• Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu,

• Bieżący kontakt z Klientem.

Wymagania:

• Doświadczenie w projektowaniu podzespołów motoryzacyjnych, minimum 3 lata,

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechatronika lub mechanika,

• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD - NX i Catia V5,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Umiejętność zarządzania dokumentacją projektową – PDM,

• Znajomość języka angielskiego,

• Praktyczna wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw europejskich,

• Samodzielność, sumienność, terminowość,

• Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,

• Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,

• Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

• Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość rozwoju zawodowego, w tym liczne szkolenia i kursy.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl.

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Konstruktor Unigraphix Nx/ Catia

Miasto/a:
 Częstochowa i powiat