Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kontrola Jakości - Czechy - Praca Dla Kobiet

Kontrola Jakości - Czechy - Praca Dla Kobiet

 PDF
Telefon: 790-788-488

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kontrola Jakości - Czechy - Praca Dla Kobiet

Miasto/a:
 Cieszyn i powiat
 Jastrzębie-Zdrój
 Wodzisław Śl. i powiat
kontroler jakości

Opis oferty pracy:
Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Czechy - DRNOVICE

Zadania:

• wizualna kontrola jakości komponentów i wyprodukowanego elementu
• praca przy maszynie produkcyjnej – proste czynności produkcyjne
• pakowanie zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

• dokładność
• mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• zakwaterowanie

Nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś: anna.schenk@human-hunter.pl
Zadzwoń: 790-788-488
Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."