Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kasjer/ka: Tychy

Kasjer/ka: Tychy

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kasjer/ka: Tychy

Miasto/a:
 Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - rozliczenie ze sprzedaży - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klienta

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/ka

Miasto: Tychy

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozliczenie ze sprzedaży

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne

- stawka 11 brutto/h

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Podziel się