Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Biura Obsługi Klienta

Pracownik Biura Obsługi Klienta

 PDF
Telefon: 34 321 43 48

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Biura Obsługi Klienta

 WWW

Miasto/a:
 Częstochowa
Oferta pracy biurowej

Opis stanowiska:
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług
- udzielanie pełnej informacji o pracy szkoły
- pomoc w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy
- prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
- obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
- współtworzenie i wspieranie strategii handlowej firmy
- organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta,
- obsługa poczty elektronicznej i centrali telefonicznej,
- prowadzenie terminarza zajęć i spraw bieżących,

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży usług (warunek konieczny)
- bardzo dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności
- umiejętności negocjacji i planowania
- samodzielności w podejmowaniu decyzji i w realizacji powierzonych zadań
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
- biegłej znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Oferujemy:
- zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole,
- możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
- możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: czestochowa@zak.edu.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”