Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sprzedawca - Prezenter Handlowy

Sprzedawca - Prezenter Handlowy

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Sprzedawca - Prezenter Handlowy

Miasto/a:
 Cieszyn i powiat
Zatrudnimy sprzedawcę

AGD Market od lat jest znanym i cenionym pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską sieć sklepów detalicznych MY CENTER oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób twórczych, przedsiębiorczych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i dynamiczny rozwój sieci umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych zarówno w kontekście awansów, jak i wynagrodzenia.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej Firmy to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Prezenter handlowy

Miejsce pracy: Skoczów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu

dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu

utrzymanie właściwej ekspozycji towaru

WYMAGANIA:

chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej

umiejętność pracy w zespole

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

umiejętność radzenia sobie ze stresem

niekaralność

dodatkowymi atutami będą: zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta

OFERUJEMY:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link

Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.