Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kelner/ka - Praca We Francji

Kelner/ka - Praca We Francji

 PDF
Telefon: 587819111

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kelner/ka - Praca We Francji

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Kelner/ka - Praca we Francji

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.

Aktualnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy kelnerów i kelnerek.

Obowiązki:

-Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji

-Serwowanie potraw, napoi, wina

-Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- Znajomość języka francuskiego

- Minimum roczne doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne)

-Wysoki poziomu kultury osobistej

-Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowę o pracę

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/2016.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).