Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Doradca Klienta - 16 Zł/h

Doradca Klienta - 16 Zł/h

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Konsultant
   Doradca Klienta
   Praca biurowa
   Praca dla studenta
   praca czechowice

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat
praca biurowa

Międzynarodowa firma Crystal Call z siedzibą w Bielsku Białej Wapienicy poszukuje osób do pracy na stanowisku Konsultanta telefonicznego.

Obowiązki:

• kompleksowa, telefoniczna obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

• udzielanie informacji na temat oferty i usług zgodnie z projektem sprzedażowym

• dbałość o pozytywne relacje z klientami, oferowanie nowych produktów i usług

• realizacja celów ilościowych i jakościowych w zakresie obsługi klienta

• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• umiejętności komunikacyjne, płynność w wymowie

• kultura osobista, uprzejmość, życzliwość

• postawa pro kliencka,

• minimalna znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

• praca w siedzibie w Bielsku-Białej Wapienicy

• pomoc wykwalifikowanej kadry kierowniczej/ trenerskiej w procesie adaptacji

• darmowe, motywujące szkolenia na początku oraz w trakcie zatrudnienia pozwalające na poznawanie oraz doskonalenie swoich umiejętności,

• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

• stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku, w systemie dwu zmianowym: 9-17,

oraz 11-19; z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus atrakcyjne premie

• forma zatrudnienia: początkowo umowa zlecenie następnie umowa o pracę.