Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pakowanie Gotowych Kosmetyków Od Zaraz!

Pakowanie Gotowych Kosmetyków Od Zaraz!

 PDF
Telefon: 535452505

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pakowanie Gotowych Kosmetyków Od Zaraz!

Miasto/a:
 Jaworzno
Pakowanie kosmetyków od zaraz!

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia przy pakowaniu w opakowania zbiorcze kosmetyków.

Miejsce pracy: Jaworzno

Stanowisko: Pakowacz

Opis stanowiska:

- pakowanie gotowych kosmetyków w opakowania zbiorcze lub jednostkowe,

- pobieżna kontrola jakości, sortowanie i segregowanie,

- przygotowywanie wysyłek i zamówień oraz opakowań zbiorczych,

- praca stojąca, wymagająca zdolności manualnych

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany (6-14; 14-22; 22-6)

- gotowość do pracy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku

- chęci do pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie

Kandydatów zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy lub kontakt telefoniczny od pon- pt w godz. 8-16

Prosimy o załączenie klauzuli.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydami.