Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monterka/ Monter Wiązek Elektrycznych Praca Dwuzmianowa

Monterka/ Monter Wiązek Elektrycznych Praca Dwuzmianowa

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Monterka/ Monter Wiązek Elektrycznych Praca Dwuzmianowa

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat
Poszukiwane osoby do pracy przy montażu wiązek elektrycznych na terenie Bielska-Białej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zależy Cię na pracy, w systemie dwuzmianowym? Chcesz pracować w dogodnej lokalizacji w Bielsku-Białej? Zależy Ci na stabilnej pracy – zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monterka/ Monter wiązek elektrycznych praca dwuzmianowa

Nr ref.: MWE/BB/15

miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

- Proste prace manualne polegające na montażu wiązek elektrycznych;

- Kontrola jakości;

- Pakowanie.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na produkcji;

- Doświadczenie w lutowaniu będzie dodatkowym atutem;

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym;

- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

- Umowę o pracę tymczasową;

- Możliwość korzystania z karty Multisport.

Dodatkowe informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do osoby prowadzącej projekt na adres: nikodem.markiewicz@gigroup.com wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości lub o kontakt telefoniczny 662-063-945.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podziel się