Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Szwaczka Operacyjna Praca W Bielsku-białej

Szwaczka Operacyjna Praca W Bielsku-białej

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Szwaczka Operacyjna Praca W Bielsku-białej

Miasto/a:
 Bielsko-Biała
szwaczka operacyjna

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK DO SZYCIA OPERACYJNEGO (BIELSKO-BIAŁA)

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny do szycia

• Szycie operacyjne overlockiem itd.

• Praca w akordzie

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Wynagrodzenie wypłacane w terminie

Wymagania:

• Ukończone 18lat

• Wymagane doświadczenie w szyciu

• Status ucznia/studenta mile widziany

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem: BB/Szycie operacyjne na adres e-mail: zgloszenia.workprofit@gmail.com lub zadzwoń.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”