Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter / Pracownik Produkcji

Monter / Pracownik Produkcji

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Monter / Pracownik Produkcji

Miasto/a:
 Katowice
 Mysłowice
 Tychy
Praca na produkcji w Tychach

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego Zakładu Produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:
Monter – Pracownik Produkcji (K/M)
Miejsce pracy : Tychy

Zadania:
• Montaż elementów do samochodów
• Praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
• Stosowanie się do zasad obowiązującej w firmie Polityki Jakości
• Zapewnienie terminowej realizacji zadań
• Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
• Dbałość o szczegóły, zdolności manualne
• Dyspozycyjność
• Dobra organizacja pracy własnej
• Odpowiedzialność
• Motywacja do podjęcia pracy na produkcji

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową / zlecenie
• Możliwość podjęcia pracy od stycznia 2015 roku
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
• Zdobycie cennego doświadczenia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy w tytule wiadomości podając numer referencyjny MPP/DB/T.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.