Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech Dla Opiekunek/ów Osób Starszych

Praca W Niemczech Dla Opiekunek/ów Osób Starszych

 PDF
Telefon: 508624675

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   opieka
   pflege mit herzen
   opiekunka

Miasto/a:
 Jaworzno
 Katowice
 Poza województwem Śląskim
Opiekunka, opieka, praca za granicą

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferuje legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

OBOWIĄZKI:
Pomoc przy ubieraniu, przygotowywanie posiłków, wspólne spacery, wspólne rozmowy, gry towarzyskie. Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie.

WYMAGANIA
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

OFERUJEMY:
legalną pracę
opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
pomoc w przygotowaniu wyjazdu
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
zwrot kosztów podróży
nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl