Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Turystyki I Marketingu

Specjalista Ds. Turystyki I Marketingu

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   turystyka
   marketing

Miasto/a:
 Dąbrowa Górnicza
Ciekawa praca w biurze podróży!

Agencja Pracy Tymczasowej Sanpro JOB Service sp.z o.o. (nr Cert.2360), dla swojego Klienta – Biura Podróży, poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

„Specjalista ds. Turystyki i Marketingu”

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta indywidualnego i grupowego
- organizowanie imprez turystycznych dla Klientów
- promocja ofert
- dystrybucja ofert

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (turystyka i rekreacja, geografia, marketing)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.1 rok
- znajomość języków obcych (język angielski w stopniu zaawansowanym, język chorwacki – mile widziany)
- znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
- prawo jazdy kat.B
- ukończone kursy i szkolenia (np. pilota, animatora, systemy rezerwacyjne Merlini, Sykon-N)

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- ciekawą pracę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: j.laszewska@impel.pl

W temacie maila proszę wpisać "Specjalista ds. Turystyki i Marketingu".

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Podziel się