Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia ślusarz (okolice Zawiercia) - Niegowonice

ślusarz (okolice Zawiercia) - Niegowonice

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   ślusarz (okolice Zawiercia) - Niegowonice

Miasto/a:
 Łazy
- montaż konstrukcji stalowych, malowanie konstrukcji.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz (okolice Zawiercia)

Miejsce pracy: Niegowonice
nr ref.: SLU/KAT/0514

OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
- miłą atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym
środowisku,
- pracę w dużej firmie, która na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania wypracowała sobie solidną markę w branżach górniczej i budowlanej,
- umowę o pracę i stabilność zatrudnienia,
- wynagrodzenie do 20 zł /h w zależności od umiejętności,
- współpracę na dłuższy czas.

W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
40-091 Katowice,ul. Piotra Skargi 8/103
Tel.: 32 251 80 27
E-mail: rekrutacja.laskawiec@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".