Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Magazynu_Będzin

Pracownik Magazynu_Będzin

 PDF
Telefon: 32 230 59 76

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Magazynu_Będzin

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Dąbrowa Górnicza
pracownik magazynu Będzin

APT 491 Biznes Partner zatrudni osoby do pracy w magazynie spożywczym w branży logistycznej :
PRACOWNIK MAGAZYNOWY z uprawnieniami na wózki widłowe
Lokalizacja: województwo śląskie, miasto, BĘDZIN,
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie czynności kompletacji zamówień,
- załadunek i rozładunek towarów,
- pakowanie i przepakowywanie,
- przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,
- zapewnianie właściwego obiegu dokumentacji magazynowej,
- obsługa wózka widłowego.

WYMAGANIA:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych),
- książeczka sanepidowska,
- podstawowa obsługa komputera i skanera.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- wynagrodzenie w/g stawki godzinowej 10,50 zł za h
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Kontakt:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt Biznes Partner
pod nr 32 230 59 76, 500 000 571

biurogliwice@biznespartner.com