Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech, Opieka Nad Panią Barbel 70 Lat Koblenz

Praca W Niemczech, Opieka Nad Panią Barbel 70 Lat Koblenz

Telefon: 518 965 387 / patrycja.stroka@gowork.pl, ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10) Katowice

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Niemczech
   Opieka Nad Panią Barbel 70 Lat Koblenz

Miasto/a:
 Katowice
Opieka seniorów

Stan zdrowia:
Pani Barbel jest niesamodzielna porusza się tylko za pomocą wózka, na który należy Panią przenosić. Przeszła udar, jest częściowo sparaliżowana.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1180-1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na patryjcja.stroka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518965387 o treści: 2852 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Katowicach
Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

Praca W Niemczech, Opieka Nad Panią Barbel  70 Lat  Koblenz