Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemcy, Potrzebna Opiekunka Dla Pani Marii 70 Lat, Kolonia

Niemcy, Potrzebna Opiekunka Dla Pani Marii 70 Lat, Kolonia

Telefon: 518 965 387 / patrycja.stroka@gowork.pl, ul. Moniuszki 7, VII piętro Katowice

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca Niemcy
   opiekunka dla starszej osoby
   opiekun osób starszych
   opieka nad osobami starszymi
   Niemcy
   Potrzebna Opiekunka Dla Pani Marii 70 Lat
   Kolonia

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Opieka seniorów

Stan zdrowia:
Pani Maria porusza się za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia, w pomieszczeniach porusza się z małą pomocą drugiej osoby. Cierpi na demencję więc o wielu rzeczach zapomina, ma problemy z sercem.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1080-1100 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 2689 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY