Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Promowane

 

Ciekawe linki

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Maszyny Do Produkcji Zniczy

Maszyny Do Produkcji Zniczy


 PDF
Telefon: 602 873 290, 34 357 95 69

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Maszyny do produkcji zniczy
   znicze
   świece
   lampiony
   Maszyny Do Produkcji Zniczy


 WWW

Miasto/a:
 Częstochowa i powiat
 Lubliniec i powiat
 Tarnowskie G. i powiat
W naszej ofercie znajdą Państwo pojedyncze urządzenia jak również kompletne linie produkcyjne do produkcji świec, zniczy oraz lampionów.

Firma HEGAM założona została w roku 1994 jako firma rodzinna. W naszej ofercie znajdą Państwo pojedyncze urządzenia jak również kompletne linie produkcyjne do produkcji świec, zniczy oraz lampionów. Urządzenia Hegam znajdują miejsce u czołowych producentów przemysłu zniczowo-świecarskiego w całym kraju jak również na terenie Unii Europejskiej.

Wszystkie urządzenia, posiadają roczną gwarancję i wszystkie wymagane certyfikaty. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy także szkolenie specjalistyczne na temat produkcji oraz marketingu produktów.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie są gwarancją udanej współpracy nie tylko podczas zakupu ale również w okresie eksploatacji naszych urządzeń do produkcji świec, zniczy oraz lampionów.

Podążając za trendami poszerzyliśmy naszą ofertę dodatkowo o produkcję nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania. Nasze piece są gwarancją wysokiej sprawności, trwałości na lata oraz niskiej emisji spalin.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą urządzeń do produkcji świec i zniczy oraz nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania.
  • Maszyny Do Produkcji Zniczy
  • Maszyny Do Produkcji Zniczy 2
« Poprzednie | Następne »
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 slaskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.