Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemcy Praca, Pan Frank 48 Lat, Poszukuje Opiekunki Essen

Niemcy Praca, Pan Frank 48 Lat, Poszukuje Opiekunki Essen

 PDF
Telefon: 518 965 387 / ul. Moniuszki 7, VII piętro Katowice

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Niemcy Praca
   Pan Frank 48 Lat
   Poszukuje Opiekunki Essen

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
GoWork.pl Praca dla opiekunek

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy praca, Pan Frank 48 lat, poszukuje opiekunki
Essen

Stan zdrowia:
Podopieczny jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą chodzika, wymaga pomocy przy wstawaniu. Jest częściowo sparaliżowany, cierpi na inkontynencję.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy gotowanie, robienie prania oraz robienie zakupów.
W większości czynności podopieczna jest bardzo samodzielna. Wymaga jedynie pomocy przy higienie ciała oraz ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1070-1095 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na urszula.sikora@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518965387 o treści:1126 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Katowicach
Ul. Moniuszki 7, piętro VII

Podziel się