Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Instruktor Tańca - Wodzisław śląski

Instruktor Tańca - Wodzisław śląski

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Instruktor Tańca - Wodzisław śląski

Miasto/a:
 Wodzisław Śl. i powiat
Instruktor Tańca - Wodzisław Śląski

- praca w okolicy miejsca zamieszkania ( w placówkach oświatowych )

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć nauki Tańca z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
• Preferujemy osoby z doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć nauki tańca i z dobrym kontaktem z dziećmi
• Dyspozycyjność
• Mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w dużej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego
• pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć
• możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
• wyposażenie wspomagające prowadzenie zajęć.
• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres taniec.kat@biurokarier.net z dopiskiem „Taniec– Wodzisław Śląski“
Aplikacje będą odbierane za pośrednictwem strony biurokarier.net

Podziel się