Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemcy Praca, Pani Anna (87) Poszukuje Opiekunki Miasto: Bielefeld

Niemcy Praca, Pani Anna (87) Poszukuje Opiekunki Miasto: Bielefeld

 PDF
Telefon: 518 965 387, Katowice, ul. Moniszki 7 / VII piętro

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   GoWork.pl
   Niemcy Praca
   Pani Anna (87) Poszukuje Opiekunki Miasto: Bielefeld

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
GoWork.pl Praca dla opiekunek

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy praca, Pani Anna (87) poszukuje opiekunki
Miasto: Bielefeld

Stan zdrowia:
- udar
- osteoporoza

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- kąpanie/prysznic
- ubieranie/rozbieranie

Wymagania:
- kobieta
- doświadczenie w opiece
- dostateczna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu d/z Niemiec
- wynagrodzenie rzędu:1050-1080 euro netto
- dla wybranych osób możliwość stałej współpracy
na podstawie umowy rocznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na urszula.sikora@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518965387 o treści: 940 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Katowicach
Ul. Moniuszki 7, piętro VII