Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Osoby Na Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Poszukujemy Osoby Na Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Poszukujemy Osoby Na Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Miasto/a:
 Katowice
Inżynier sprzedaży

Firma z branży hydrauliki siłowej istniejąca na rynku od 20-stu lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko: inżynier sprzedaży

Opis stanowiska:

Zadania:
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Utrzymywanie i rozbudowywanie współpracy ze stałymi klientami
- Stałe monitorowanie rynku z zakresu hydrauliki siłowej
- Prowadzenie negocjacji w zakresie umów z poddostawcami oraz współwykonawcami
- Negocjowanie kontraktów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn
- Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży metalowej
- Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów hydraulicznych
- Umiejętności negocjacyjne
- Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz adekwatne do osiąganych celów premie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, toaleta

Prosimy kontaktować się na adres 4hydro@gazeta.pl