Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemcy Praca, Pana (74) Poszukuje Opiekunki Miejsce: Forchheim

Niemcy Praca, Pana (74) Poszukuje Opiekunki Miejsce: Forchheim

 PDF
Telefon: 518 965 387

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Niemcy Praca
   Pana (74) Poszukuje Opiekunki Miejsce: Forchheim

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Opieka nad osobami starszymi

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:
Niemcy praca, Pana (74) poszukuje opiekunki
Miejsce: Forchheim

Stan zdrowia:
- Parkinson

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- pomoc w myciu

Wymagania:
- kobieta
- doświadczenie w opiece
- dostateczna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
- wynagrodzenie rzędu: 1050-1080 euro netto
- dla wybranych osób możliwość stałej współpracy
na podstawie umowy rocznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na urszula.sikora@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518 965 387 o treści: 1355 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY