Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pani Erna Poszukuje Opiekunki

Pani Erna Poszukuje Opiekunki

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pani Erna Poszukuje Opiekunki

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Praca Niemcy – opieka nad osobami starszymi

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca Niemcy, opieka nad osobami starszymi,
Pani Erna poszukuje opiekunki

Stan zdrowia:
- nadciśnienie tętnicze

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- gotowanie
- robienie zakupów
- opieka nad zwierzętami domowymi
- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- pomoc przy jedzeniu

Wymagania:
- kobieta
- doświadczenie w opiece
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
- wynagrodzenie rzędu:900-935 euro netto
- dla wybranych osób możliwość stałej współpracy
na podstawie umowy rocznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na urszula.sikora@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518 965 387 o treści:954 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Tel.: 518 965 387