Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Dla Pana Petera (86)

Opiekunka Dla Pana Petera (86)

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekunka Dla Pana Petera (86)

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Praca Niemcy – opieka nad osobami starszymi

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Opieka seniorów, opiekunka dla Pana Petera (86)
Wuppertal
Stan zdrowia:
- demencja
- udar

Obowiązki:
- sprzątanie
- kremowanie
- gotowość/czuwanie w nocy
- pomoc przy jedzeniu
- kąpanie/prysznic
- zmiana pielucho majtek

Wymagania:
- kobieta
- dostateczna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
- wynagrodzenie: 1000-1100 euro netto
- dla wybranych osób możliwość stałej współpracy
na podstawie umowy rocznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na urszula.sikora@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 518-965-387 o treści:GW02 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Tel.: 518-965-387