Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Holandii Sortownie Owoców I Warzyw- Kwiaty Okolice Rotterdamu !!!

Praca W Holandii Sortownie Owoców I Warzyw- Kwiaty Okolice Rotterdamu !!!

 PDF
Telefon: +48731901913

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Holandii Sortownie Owoców I Warzyw- Kwiaty Okolice Rotterdamu !!!

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
Praca w Holandii sortownie owoców i warzyw- kwiaty okolice Rotterdamu !!!

Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.
Oferta skierowana dla kobiet, par
Pracodawca oferuje:
- System pracy 3-zmianowy
- umowa na warunkach Holenderskich
- extra płatne nadgodziny
- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki
- wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych
- opiekę koordynatorów
-dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7
- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
Liczymy na Ciebie jeśli:
-masz motywację do pracy
-potrafisz pracować w grupie

Mile widziane:
- znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie
Opis stanowiska:
Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:
sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )
- szklarnie, kwiaty

: +48 570 670 866
Kamila: tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika: tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450 )
Częstochowa ul. Gminna 131

Podziel się