Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Stolarz- Praca W Niemczech Okolice Stuttgart

Stolarz- Praca W Niemczech Okolice Stuttgart

 PDF
Telefon: +48570901414

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Stolarz- Praca W Niemczech Okolice Stuttgart

 WWW

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Częstochowa i powiat
STOLARZ- praca w Niemczech okolice Stuttgart

Miejsce pracy: Niemcy (południowo zachodnia część)
Stanowisko : stolarz
Zakres obowiązków:
- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);
- montaż mebli i elementów drewnianych;
- obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:
- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;
- podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- dyspozycyjność i zaangażowanie;
- sumienność i odpowiedzialność
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-darmowe zakwaterowanie
-niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy na stałe,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

SMS z dopiskiem: Stolarz - Niemcy

Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00

Izabela +48 570 901 913 dostępna od 7:00 do 15:00