Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech Od Zaraz- Docieplenia Budynków- Darmowe Zakwaterowanie!

Praca W Niemczech Od Zaraz- Docieplenia Budynków- Darmowe Zakwaterowanie!

Szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą ?

Jeżeli masz doświadczenie w ocieplaniu budynków i chcesz wyjechać do pracy za granicę to oferta idealna dla Ciebie.
Lokalizacja: południowo zachodnia część Niemiec
Zakres obowiązków:
 przygotowywanie podłoża
 montowanie elementów odwadniających
 montowanie izolacji termicznej
 nakładanie zaprawy klejowej i wtapianie siatki zbrojącej
 nakładanie tynku
 wykonywanie remontów, konserwacji i napraw elementów ociepleń budynków;
 inne prace związane wykończeniem budynków wewnątrz (malowanie, szpachlowanie, tapetowanie itp.- dla osób doświadczonych)
Wymagania:
 mile widziana znajomość języka niemieckiego
 doświadczenie w zawodzie
 gotowość do pracy w nadgodzinach
 mile widziane prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 niemiecką umowę
 opiekę zdrowotną
 bezpłatne zakwaterowanie
 stały kontakt z koordynatorem

Czekamy na Twój telefon:

+48 570 670 866

Izabela tel: +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033
Kamila tel: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.
Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY WWW.KLAVERTEAM.COM

Tagi:   Praca W Niemczech Od Zaraz- Docieplenia Budynków- Darmowe Zakwaterowanie!

Miasto/a:
 Bytom
 Jastrzębie-Zdrój