Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kucharz/kucharka

Kucharz/kucharka

 PDF
Telefon: 146351520

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kucharz/kucharka

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
 Jaworzno
 Myszków i powiat
praca Niemcy

Niemiecki Saale Hotel GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz/Kucharka

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 1400

Miejsce pracy: An der Windmühle 1, 06188 Landsberg
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: obsługa śniadaniowa, a la carte, bufet na konferencje i inne uroczystości, zmywanie naczyń.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
- życzliwość w kontaktach z gośćmi
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1900 € brutto
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia (dod. nocny)
- wyżywienie zapewnione przez pracodawcę
- praca w wymiarze 40 h tygodniowo, 5 dni w tygodniu
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20